KFC Plzeň hlavní nádraží

5.ledna 2023
Plzeň hlavní nádraží má celorepublikové prvenství. Je tu totiž první nádražní KFC v České republice. Jídelna je nahoře u nástupišť. Před provozovnou jsou ještě stolky na sednutí. Dnes v dešti tu ale nikoho nebylo. Uvnitř je provozovna KFC menší, než jsme zvyklý. To ale nevadí.

Dnes tu měli plno. Z důvodu rekonstrukčních prací na plzeňském nádraží je to totiž jediná jídelna a snad i prodejna potravin na celém nádraží.

Poseděl jsem, vajíčka v placce pojedl. A vedle sedícímu staršímu páru jsem zachránil den, když jsem jim zjistil, že zpožděný vlak jim jede o deset minut dříve, než ještě před chvíli bylo napsáno venku na tabuli. Což je důležité zmínit. V KFC není slyšet hlášení staničního rozhlasu a není tu ani odjezdová tabule.

Plzeňské nádraží KFC je klasické KFC. Mají tu vše co očekáváte a na co jste zvyklý. Včetně dětského menu. Všechno nové, posezení příjemné. těším se, až bude jaro a budeme moci sedět i venku.

Otevírací doba je super. Každý den od 6 do 23 hodin.

Záchody jsou na nádraží. Když vyjdete z KFC, dejte se vpravo za roh. Zde jsou nově zrekonstruované záchody. Jsou placené kartou, ale berou i mince.
Plzeňské nádražní WC je vhodné i pro ty vozíku. Pokud máte kočárek, velký záchod s přebalovákem je hned za turniketem.

Odkaz na plzeńské KFC na hlavním nádraží.

Ze slavnostního znovu-otevření plzeňského hlavního nádraží.

Nádražky

  • zde si mohu na nádraží dobře najíst
  • zde si mohu vypít v klidu kávu, dát si pizzu nebo asijskou kuchyni.
  • Chcete tradiční české nádražní restaurace jak za císaře pána?
  • Nebo dáváte přednost rychlému občerstvení, sebou do vlaku?
  • Kde lze posedět v příjemném prostředí, s notebookem na stolku a třeba i s kočárkem.

To všechno jsou pro náš „nádražky“.
Všechny popsané nádražky jsme osobně navštívili. Pokud mezitím došlo ke změně, máte dobrou nebo špatnou zkušenost, dejte nám vědět.

Abecední seznam hodnocených nádražních restaurací.